Ciągłe bóle brzucha w 6. tygodniu ciąży

Jestem w ponad 6tyg ciąży mój problem to boli mnie brzuch jest to ciągły ból cały dzień może ustępuje na godz w ciągu dnia i na chwilę po wymiotach miałam usg wszys.ok tylko moja macica nie bardzo chce się rozruszać zalecane mi nospe ale jedna nie pomaga jak wezmę dwie to trochę lepiej ale przecież nie mogę brać codziennie tyle w poprzedniej ciąży miałam ten sam problem z tym ze teraz jest o wiele gorzej cały czas leżę w łóżku bo ciężko mi chodzić ile to potrwa bo już nie daje rady

Najczęściej takie dolegliwości występują w pierwszych 3 miesiącach ciąży. Dokładnych informacji w tej sprawie powinien Pani udzielić ginekolog prowadzący.