Ciągłe kłótnie w małżeństwie

witam, nawzajem się oskarżamy, wieczne kłótnie lub tak zwane ciche dni, po której kłótni wziełam dziecko i pojechałam do rodziców, wszyscysą za tym żebym sie z mężem rozstała, a ja nie wiem co mam robic, rodzice powiedzieli ze jak wróce do niego to juz nastepnym razem mi juz nie pomoga. kiedys powiedział mojej siostrez ze jak spłacimy jeden kredyt to sie ze mna rozwiedzie jak go o to zapytałam, to powiedział że był wkurzony i dlatego tak mówił..nie wiem co mam robic?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Problem kłótni w małżeństwie to bardzo częsta i trudna sprawa. Z pewnością przekracza to możliwości naszego serwisu. Polecam jednak udać się z mężem do poradni małżeńskiej lub chociaż przeprowadzić szczerą rozmowę o dalszej przyszłości Państwa związku.

Witam serdecznie Zaden z profesjonalistow nie podejmie za Pania decyzji. Decyzja musi byc Pani i tylko Pani. To Pani powinna ostatecznie zrobic bilans zyskow i strat i spojrzec na swoj zwiazek z dystansu. Jesli ma Pani problem z rzetelna ocena, to sugeruje udac sie po pomoc do psychologa psychoterapeuty, ktory razem z Pania przeanalizuje rozne kwestie, pokaze Pani rozne perspektywy przeszlej i obecnej sytuacji i pozwoli sie Pani zdystansowac na tyle, ze podejmie Pani decyzje, co do ktorej bedzie Pani przekonana. Na chwile obecna warto byloby zastanowic sie na jakich podstawach chcialaby Pani budowac swoj zwiazek i zy chcialaby Pani, aby w obecnej atmosferze wzrastalo Pani dziecko. W razie pytan zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie.