Ciągłe kłótnie w związku i różnica charakterów

witam jestem kamil mamy problem z narzeczona ... mianowicie ja jestem impulsywny wystarczy iskra by byla wojna nie moge sie zachamowac za to ona mnie prowokuje klocimy sie w kolko co dziennie i jakies bzdury ona wiecznie siedzi smutna co mnie irytuje bo chcial bym by nie byla taka a ogolnie jest osoba zamknieta w sobie za to ja jestem bardzo kontaktowy no ale i tak nie umiemy sie dogadac czasami odnosze wrazenie ze nic z nas nie bedzie mam dosc nas tak samo widze to po niej co robic?

Jadwiga Broniś Psycholog, Kielce

Witam. Rozumiem,że masz problem z własną impulsywnością- nad swoimi "wybuchami" możesz popracować z psychologiem - terapeutą. Poszukaj grupy, programu dla osób uczących się w konstruktywny sposób wyrażać złość.(Niezależnie od tego czy aktualny związek się rozsypie czy nie). Nie masz wpływu na zachowanie drugiej osoby i masz wpływ na zmianę swojego zachowania. Właściwie o co walczysz? Pozdrawiam Jadwiga Broniś- psycholog,psychoterapeuta.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza