Ciągłe kłótnie z partnerem

Mam 19 lat I ostatnio bardzo kłuce sie z chlopakiem. Jetem z nim juz 9 miesiecy I zwiazek jest bardzo powazny.Zawsze sie z nim kłuce I przewaznie jest to moja wina! Ogulnie sa to błachostki przynajmniej on tak twierdzi. Kocham go bardzo I chce z nim byc ale chce sie nauczyc jak sie nie denerwowac o byle co ? pomocyyyy

Witam. Przez internet to tak trudno radzić. Pani dużo wie, bo wie, ze się denerwuje o wszystko. należałoby wiec nieco odpuscić, mówić sobie, że jest tak jak jest i ptrzyjąć do wiadomości oraz akceptacji daną sytuację.
Magdalena Brabec

Witam
Za relację w związku odpowiedzialne są dwie osoby. Pisze Pani o tym że bierze Pani na siebie odpowiedzialność za konflikty czy kłótnie, a tymczasem odpowiedzialność jest po połowie. Powody nazywa Pani błahostkami a tymczasem czy na pewno?
pozdrawiam
Anna Suligowska