Ciągłe myślenie o seksie

Witam. Pisze bo mam pewien problem i nie wiem jak sobie poradzić. Ponieważ jestem facetem 25 letnim i prawie zawsze myślę o sexie to jest silniejsze od mnie i jak mnie dopada to w tedy nie umiem sobie poradzić i muszę zajrzeć na jakąś stronę internetową erotyczną lub co najgorsze i wstyd się przyznać ale muszę skorzystać z usług kobiet z strony roksy. Prosze mi pomoc i powiedzieć czy to normalne w tym wieku?czy coŚ nie tak ze mną? Czy jestem po trostu uzależniony od sexu?

Myślę, że warto w związku z tym skonsultować się ze specjalistą-seksuologiem i omówić sytuację. Lekarz z pewnością doradzi jakąś formę wsparcia.

Pozdrawiam.

Witam serdecznie,
Warto odpowiedzieć sobie na pytanie czy zachowania, których Pan się podejmuje utrudniają Panu codzienne funkcjonowanie bądź sprawiają Panu cierpienie. Jeżeli ich nasilenie i forma powodują niepokój, warto zwrócić się po pomoc do seksuologa.
Pozdrawiam, Magdalena Rachubińska

Popęd seksualny i zainteresowanie seksem to sprawy absolutnie naturalne. AAAAaaale...z Pana wiadomości wyczuwam, że jest to dla Pana problematyczne, że prowadzi do dysfunkcji codziennego życia, że budzi w Panu dyskomfort. W takim razie mamy do czynienia z trudnością, która wymaga konsultacji z psychologiem lub seksuologiem - myślę,że warto się przyjrzeć temu, dlaczego pan odczuwa tak silny popęd i dlaczego czuje przymus jego natychmiastowego rozładowania mimo odczuwania wstydu i dyskomfortu. Pozdrawiam