Ciągłe myśli o seksie u 40-latka

Witam. Mam taki problem iż moje całe życie wypełnia myśl o seksie i kobietach. Gdy widzę jakąkolwiek dziewczynę lub kobietę to zaraz jestem podniecony i to czasami tak iż wkładam sobie ręce w majtki i idąc za nią onanizuję się. Seks również interesuje mnie w tej perwersyjnej postaci( piss,okres obiecy(wącham żużyte podpaski koleżanek z pracy, fetysz stóp itp. powiększam sobie również członka pomkami i maściami. Ale chciałbym z tym skończyć tylko nie wiem jak i do kogo się udać z tym problemem?

Witam Pana.
Dobrze, ze dostrzega pan potrzebę pomocy i zmiany tej sytuacji. Musi Pan udać się do seksuologa - w Bydgoszczy nie będzie z tym problemu.

Dzień dobry!

Proszę skonsultować się z seksuologami w swoim mieście - zarówno z lekarzem seksuologiem, jak i psychoterapeutą (psychologiem) seksuologiem.

Pozdrawiam!