Ciągłe odchudzanie i efekt jojo u 27-latki

Witam, mam 27 lat, 168cm wzrostu, waże 89kg, jestem matką karmiaca, po usunięciu woreczka żółciowego i mam alergię na białko, cytrusy, przetwory mleczne, orzechy itp Bardzo bym chciala zgubić choćby 15 kg, Ćwiczenia przeciazaja kręgosłup i ciągle wracaja bóle korzonkow, co byscie radzili, jestem załamana obecna sytuacja.. Ciągle odchudzania fajny efekt i za chwile powrót do wagi i tak na okretke:( Pomocy.......

Witam Panią,

Uważam że za bardzo eksperymentuje Pani z dietami, diety są źle zbilansowane i nie dostosowane do Pani indywidualnych potrzeb! Czy próbowała Pani skorzystać z pomocy dietetyka czy może jadłospis jest od koleżanki lub ściągnięty z internetu? Każdy z nas jest inny i ma inne potrzeby. Nieodpowiednio doprana dieta lub diety bardzo restrykcyjne najczęściej kończą sie efektem jo-jo. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana zapraszam na wizytę a chętnie ułożę indywidualną i pełnowartościową dietę.

tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Witam serdecznie!
Zapotrzebowanie energetyczne zależy m.in. od płci, wieku, wzrostu, masy ciała, aktywności fizycznej i stanu zdrowia. Polecam wykonać analizę składu ciała, która da obraz kondycji i stanu organizmu. Bez szczegółowych informacji ciężko ustalić prawidłową kaloryczność diety i wskazówki do niej. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji dietetycznej.

Po ogólne wskazówki żywieniowe i przepisy zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/

Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska