Ciągłe odczuwanie głodu a konieczność stosowania diety przy PCOS

Witam. Mam 30 lat,170 cm wzrostu i 97 kg. Kilka lat wstecz miałam normalną wagę. Jem bardzo dużo i ciągle odczuwam głód. Miałam problemy z miesiączką i dowiedziałam się u ginekologa, że mam zespół policystycznych jajników. Co mam zrobić, żeby moja waga była prawidłowa do mojego wzrostu i czy przy tym zespole pj powinnam stosować jakąś specjalną dietę?

Tak, dieta w zespole policystycznych jajników to dieta o niskim indeksie glikemicznym, ponieważ PCOs zazwyczaj pociąga za sobą insulinooporność.