Ciągłe osłabienie, zawroty głowy, mdłości, ucisk w gardle, mrowienie i kłopoty ze snem
Witam, mam pytanie bo juz sam nic nie rozumiem, wole zapytać experta, zrobiłem badania krew mocz rtg klatki usg brzucha eeg ekg holter, echo serca w sob mam rezonans głowy wszystko wychodzi ok, a ja ciągle jestem osłabiony zawroty głowy , robi mi się słabo, miękkie nogi mdłości gula w gardle kłopoty ze snem, mrowienia, deszcze, lęk przed chodzeniem itp lekarze twierdzą ze to nerwica i kieruja mnie do psychiatry. Pytanie czy objawy moga byc z nerwów? ostatnio miałem 2 ablacje - mega stres

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Przyczyny udaru mózgu
Udar mózgu stanowi 80 proc. wszystkich udarów i jest jednym z powikłań zatorowych chorób serca. Będąc główną przyczyną niesprawności osób po 40 roku życia, stanowi trzecią w kolejności przyczynę zgonów. O przyczynach powstawania udaru mózgu, opowiada prof. Janina Stępińska, kardiolog.
Witam. Opisane przez Pana objawy mogą być spowodowane stresem, zaburzeniami nerwicowymi. Proszę się pilnie skonsultować z psychiatrą lub psychoterapeutą. Pozdrawiam serdecznie
tak.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza