Ciągłe problemy z układem pokarmowym

Witam. Moj problem polega na ciagłych problemach z układem pokarmowym. Wstaje wczesnie rano o godz 5.00 i jem normanie sniadanie , zazwyczaj wstawałm pozniej i normalnie sie wyprozniałam jednak o tej godzinie nie moge . Gdy przyjezdzam do szkoły jest mi strasznie nie dobrze i czuje ucisk na rzoładku i mimo ze oddam kał w szkole dalej tak jest. Miałam robione usg i wyszło jedynie podwojne ukm lewej nerki.Co moge zrobic zeby mi przeszło.Bardzo prsze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udac się do lekarza gastroenterologa, po badaniu będzie można określic odpowiednie dalsze postępowanie.