Ciągłe przełykanie śliny i duszenie się w gardle

Witam, Od roku mam problemy z przełykaniem. Dręczy mnie ciągłe przełykanie śliny i duszenie się w gardle. Byłem u laryngologa,zrobiłem TK zatok i nic nie stwierdził tylko krzywą przegrodę i brak zatoki czołowej. Brałem sterydy, leki na alergie (lekka na roztocza) i nic ciągle to samo. Znalazłem coś takiego jak dysfagia. Otóż mam podobne objawy, że przy przełykaniu jedzenia zaczynam się krztusić/dusić. Od dziecka się garbie i mam lekko pochyloną głowę. Czy to może być dysfagia i jak ją leczyć?

Dysfagia to pojęcie medyczne bardzo szerokie a mówiące o zaburzeniach w procesie połykania pokarmów. Temat rzeka do rana albo jeszcze dłużej. Każdy lekarz z dyplomem a szczególnie laryngolog powinien doskonale znać ten problem i odpowiednio Pana zdiagnozować.