Ciągłe ropne zapalenia migdałów jako dziecko

Czy może być związek pomiędzy tymi chorobami i kto może mi pomóc?1.ciągłe ropne zapalenia migdałów jako dziecko,2.ropa pod zębami krążąca przez 2lata w wieku nastoletnim,3.czyrak w w okolicy odbytu w wieku 20 , 4.kaszak w okolicach intymnych w wieku25,5.torbiel ślinianki w wieku30 ,6.bardzo silna aftoza z zapaleniem błony śluzowej utrzymująca się przez prawie 2lata w wieku30 ,7.wrzód w okolicach intymnych,8.od 20lat problemy trądzikowe.Robiłam kilka razy badania na gronkowca,pasożyty,itp.i nic.

Tak bogata historia może być rozważana z lekarzem rodzinnym. Poza zebranymi danymi należy ocenić codzienne nawyki, dietę, sposoby odpoczynku, aktywność - sport.