Ciągłe rozdrażnienie, nerwowość i brak sił do życia u 26-latki

witam dlaczego nic mi się nie chce mam wiecznego doła wszystko mnie drazni i denerwuje a mój chłopak co nie zrobi to wszystko jest żle o wszystko go posądzam nic tylko sie z nim kłocę.Ja juz nie mam siły zyć nie chce mi sie po prostu bardzo chciałabym umrzeć.wydaje mi sie ze jestem sama na tym świecie nie mam w nikim wsparcia a ja sobie sama juz z tym nie daje rady ... mam dość i chce umrzeć nie mam pojecia co sie dzieje w mojej głowie ale to mnie zabije lada dzień po prostu prosze o pomoc ...

Dzień dobry. Z Pani opisu wynika, że może Pani cierpieć na jakąś formę zaburzeń afektywnych (depresja). Ważne jest aby zdiagnozować głębokość depresji oraz jej przyczyny a następnie przystąpić do leczenia. Proponuję udać się na wizytę do psychoterapeuty z prośba o diagnozę. Terapeuta być może skieruje Panią do lekarza psychiatry jeżeli stwierdzi depresję aby ten przepisał Pani leki - ważne szczególnie w pierwszym okresie leczenia. Jeżeli cierpi Pani na depresję powinna pani również rozpocząć psychoterapię. Pozdrawiam.

Psychologia

Z każdej sytuacji można znaleźć wyjście i Pani sytuacja również może się poprawić, warto byłoby skontaktować się z lekarzem, zrobić badania na wypadek gdyby Pani obecne objawy miały podłoże somatyczne i zwrócić się o pomoc psychologiczną. Przy odpowiednim wsparciu psychoterapeutycznym i być może pomocy leków Pani stan i komfort życia może się znacznie poprawić.