Ciągłe sny partnera o innych kobietach

Witam. Od pewnego czasu meczy mnie pewna sprawa z którą nie wiem do kogo sie zwrócić . Przeczytałam na forum,że powinnam zapytac Psychiatry lub psychologa .Od ostatniego roku moj partner ciagle śni o innych kobietach używając tych samych slow. Zawsze wybudza mnie i za każdym razem słyszę co mowi przez sen . Zachwyca sie grupa kobiet opisując ich piękne sylwetki oraz części intymne, dodaje na końcu,ze by sie z nimi przespał .Mam juz dosyć! Prosze o pomoc bo nie wiem jak to interpretować...

Dzień dobry!

Czy rozmawiała Pani z partnerem o tym, co mówi i jak zachowuje się przez sen?
Jak on ustosunkowuje się do swoich snów, co o nich mówi, jak je rozumie?
Czy w Waszym związku i codziennym życiu pojawiają się inne niepokojące Panią/ Państwa sygnały?

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Zarówno mężczyznom jak i kobietom zdarzają się erotyczne sny, niekoniecznie z ich partnerem w roli głównej i nie powinno to być powodem do zmartwień. Czasem też takie sny mogą być sygnałem pewnych braków i tęsknot czy niezrealizowanych w aktualnym związku fantazji. Można by więc spokojnie i bez pretensji porozmawiać z partnerem i opowiedzieć mu o własnych odczuciach i niepokojach, jak również o tym, jak się wzajemnie czujecie w relacji w ogóle oraz w relacji erotycznej.

Pozdrawiam.

Witam, w udanej relacji jest możliwość porozmawiania o wszystkim, skoro sny partnera o innych kobietach wzbudzają w Pani niepokój, proszę omówić z nim tą sprawę, pamiętając jednak,że dla wielu mężczyzn fakt pozostawania w relacji z jedną kobietę nie wyklucza żywego zainteresowania pięknem innych kobiet i nie jest kwestią czy podobają mu się inne, tylko w jaki sposób sobie z tym radzi, jeżeli tylko czasem o nich śni to nie jest źle, gorzej, gdy ten fakt jest przejawem zbyt małej lub zanikającej fascynacji Panią ale to jest sprawa, którą można zapewne wyjaśnić poprzez rozmowę lub obserwację zachowań partnera w relacji z Panią.Pozdrawiam