Ciągłe swędzenie i pieczenie oraz ból warg sromowych

Witam serdecznie i bardzo proszę o pomoc. Od listopada chodzę po ginekologach i próbuję znaleźć rozwiązanie moich problemów, a mianowicie - czuję ciągłe swędzenie, pieczenie i ból na wargach sromowych, wokół nich i przy wejściu do pochwy. Do tego zrobiła mi się jakaś wysypka - nit to takie grudki, ni kropki, która odstaje od powierzchni warg sromowych. Ponadto mam wrażenie, że wari się naciągnęły, zniekształciły, są takie cieniutkie, błyszczące i piekące. Mam też wrażenie, że na wejściu do pochw

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Objawy sugerują infekcję, ale jeżeli były już wykonane wymazy i były ujemne, i nie pomagają leki przeciwdrobnoustrojowe konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Być może konieczne będzie pobranie wycinków. Jeżeli ginekolodzy nic nie stwierdzają polecam udać się do lekarza dermatologa.