Ciągłe uczucie zimna, szczególnie na stopach

Moim problemem jest ciągłe uczucie zimna, najbardziej odczuwalne jest to na stopach. Pomimo tego strasznie się pocę pod pachami i na plecach. Skóra sjest strasznie sucha i nie wiem czy to ma związek ale zapominam słów i ciężko mi się skupić. Mam też tzw. doły. Ostatnio jak byłam u lekarza ginekologa okazało się że nie miałam jajeczkowania. Czy to zwiastuje jakąś chorobę. Idę na wyniki ale dopiero za kilka dni. Troszkę się martwię. Dziękuję za opowiedź

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Proszę wykonać zlecone badania. Na podstawie wyników i obrazu klinicznego możliwe będzie postawienie rozpoznania.