Ciągłe wypadanie włosów, pieczenie skóry i czerwone plamy na skórze głowy u 42-latki

Od roku obserwuje ciagle wypadanie wlosow, pieczenie skory i bardzo bolace cebulki, pryszcze na glowie, czerwone plamy, kiedy pieczenie i bol się nasila, również nasila się przetłuszczanie i wypadanie. Mam 42 lata, w przeciagu 4 ostatnich lat poroniłam 3 razy ciaze, ostatnia w 17 tygodniu poprzez porod.

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem poważnych schorzeń o podłożu autoimmunologicznym. Diagnostyką i leczeniem tego typu stanów zajmują się przede wszystkim lekarze chorób wewnętrznych, a przede wszystkim reumatolodzy. Proszę zgłosić się do lekarza poz który skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty.