Ciągłe wypieki na policzkach

Witam mam wypieki na policzkach których nie potrafie wyleczyć byłem u dermatologa stosuje masci. Niewiem czy coś brakuje po prostu w moim organiźmie

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na wizytę do lekarza medycyny estetycznej, po obejrzeniu zmian lekarz postawi diagnozę.

Bardzo często na rumień, rozszerzone naczynka stosuje się również zabiegi laserowe.