Ciągle wyskakujące krosty na plecach

Mam problemy z wiecznie wyskakującymi krostami na plecach niektóre są ropne niektóre chyba z alergii. Wystrzegam się diety biorę leki homeopatyczne ok. miesiąca i na razie nic mi nie pomaga. Czy leki homeopatyczne kalium bromaptum 9 ch i arsenium album 1M są dobre i czy mi pomogą?ile trzeba je stosować?czy należy brać coś innego ?proszę mi pomóc

Proponuje konsultaje dermatologiczna i alergologiczna w celu zdiagnozowania problemu i unikniecia tworzenia blizn.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska