Ciągłe zapalenie płuc u dziecka

witam mam problem z dzieckiem od listopada moj syn ma ciogłe zapalenie puc juz 3 raz bylismy w szpitalu chodzimy do allergologa mamy przepisany nebbed i montelukast cały czas dziecko jest na antybiotyku ale ie ma poprawy nie posiadamy zwierzat nie mamy kwiatow dywanow posciel zmnieniona na allergiczna czy moge sie udac do pulmonologa z dzieckiem mamy wydzieline ktorej nie mozemy sie pozbyc i mysle ze ona robi csły czas stan zapalny nasza allergolog chce nas skierowac do rabki

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza pulmonologa. Bez poznania większej ilości informacji nie można nic więcej powiedzieć. Być może konieczne będzie wykonanie badań w kierunku zaburzeń odporności.