Ciągle zawroty głowy i bóle

Witam serdecznie Mam 25 lat ciągłe zawroty głowy, ból głowy,czuje się jak bym był pod wpływem alkoholu . Wszystkie wyniki dobre . Rezonans ok TK ok . Nie pije i nie pale . Co to może być proszę o odpis

Witam serdecznie,

Wskazana w tym przypadku konsultacja z neurologiem lub laryngologiem celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.

Witam
Warto jeszcze omówić problem z laryngologiem i neurologiem.
Nie wspomina Pan nic o tym, jaki tryb życia Pan prowadzi.
Czy przeżywa lub przeżywał Pan jakieś stresujące sytuacje?
Jeżeli wszystkie badania są w porządku to bardzo możliwe,
że Pana dolegliwości mają podłoże emocjonalne,
czyli są natury psychologicznej.
Możliwe, że źródłem Pana dolegliwości jest brak snu, przeżywane
emocje, zdarzenie traumatyczne, stres, przemęczenie,
zaburzenia lękowe lub inne zaburzenia o podłożu emocjonalnym.
W takim przypadku najlepszym sposobem dotarcia
do przyczyny i znalezienia właściwego rozwiązania
problemu jest konsultacja z psychologiem.
Pozdrawiam serdecznie