Ciągłe zawroty głowy i zachwiania równowagi

cierpię na ciągłe zawroty głowy i zachwiania równowagi,czuję się tak jak miałabym zemdleć.Miałam rezonans głowy, rtg kr. szyjnego,usg tętnic szyjnych, morfologia,żelazo,potas,tsh,cukier,ekg, ciśnienie, wszystko w porządku i już nie daję rady, nie biorę żadnych leków, badania na boreliozę igG 11.03(8-12 wynik graniczny) testem EIA. byłam u okulisty i laryngologa, neurolog nie ma na mnie pomysłu,a ja ciągle czuję się żle mam mroczki przed oczami i ucisk na klatce piersiowej. Bardzo proszę o radę

Witam! Przede wszystkim należy wykonać dokładniejszy test w kierunku boreliozy - metodą Western Blot, który w sposób jednoznaczny określi czy opisane objawy nie są wynikiem rozwoju neuroboreliozy.

Stałe dolegliwości niespecyficzne, przy braku istotnych odchyleń w badaniach diagnostycznych:
"ciągłe zawroty głowy i zachwiania równowagi,czuję się tak jak miałabym zemdleć.Miałam rezonans głowy, rtg kr. szyjnego,usg tętnic szyjnych, morfologia,żelazo,potas,tsh,cukier,ekg, ciśnienie, wszystko w porządku i już nie daję rady, nie biorę żadnych leków, badania na boreliozę igG 11.03(8-12 wynik graniczny) testem EIA. byłam u okulisty i laryngologa, neurolog nie ma na mnie pomysłu,a ja ciągle czuję się żle mam mroczki przed oczami i ucisk na klatce piersiowej."
Może warto zastanowić się co dzieje sie w życiu: stresy, problemy, leki, kłopoty w pracy, w domu, zaburzenia snu?
Bywa , że pomocna okaże się rehabilitacja, konsultacja z Psychologiem, czasem też pomocne leki przeciwdepresyjne....