Ciągłe zawroty głowy, omdlenia, drgawki i potliwość

Witam. Od kilku tygodni non stop kręci mi się w głowie, czasem mam takie ataki że czuje jakbym umierał, mam omdlenia, zaczyna szybko bić serce, drgawki, pocą się dłonie i stopy. Do tego ogólny brak koncentracji, ciągłe zmęczenie, brak apetytu. Mam 20 lat, pracuję na linii produkcyjnej pn- pt, praca 3- zmianowa oraz studiuję zaocznie. Chciałbym dodać iż w tamtym roku również miałem takie objawy lecz trwały one nie więcej niż 3 razy w tygodniu przez max 2 tygodnie i rowniez w tym samym okresie.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej. Proszę w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego. Być może będzie konieczna konsultacja kardiologa oraz wykonanie badania metodą Holtera.