Ciągłe zmęczenie a nerwica

Witam, moje pytanie to czy powinnam sie niepokoic, martwic tym ze ciagle chodze zla, wszystko mi przeszkadza, kazdy mnie drazni. Od roku mam cudownego synka, ale ze wzgledu na niego nie sypiam zbyt dobrże. Nie wiem co mam myslec czy to przemeczenie czy nerwica?

Dzień dobry,

Wyłącznie w kontakcie osobistym specjalista może zdiagnozować Pani trudności.
Stąd namawiam na osobistą konsultację u psychoterapeuty i/lub lekarza psychiatry, którzy po zbadaniu, zaproponują odpowiednie postępowanie.

Mgr Patrycja Stajer

Witam,
przewlekłe zmęczenie, brak snu mogą powodować stany pobudliwości, ale też mogą być objawami depresji
proszę rozważyć zgłoszenie się na konsultację do Psychiatry
Pozdrawiam