Ciągłe zmęczenie, ból głowy w oczodołach, zaburzenia trawienia i pogorszenie wzroku

Mam 33 lata.Objawy(od kilku lat)-potworne zmęczenie, bóle głowy w oczodołach, częste zaburzenia trawienia,pogorszenie wzroku,czasami ciężko mi się oddycha.ostatnio-gorąca i pieczenie spojówek, odrobinki krwi z nosa,częste przeziębienia(bez gorączki)Wyniki badań:powiększona śledziona(130(2011)138(2013))RBC6,14(4,5-5,9),MId%10,8(3-9)MCV80,7(82-94)MCH27,6(28-34)Ferrytyna52(68-434)Żelazo-ok.TSH-ok,FT34,21(1,8-4,2)FT40,92(0,9-1,8)antyTPO-ok.Niskie B12,Mg.Byłem u neurologa,laryngologa,hematologa i nic..

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinien Pan udać się na wizytę do lekarza rodzinnego. Lekarz oceni wszystkie wyniki badań oraz przeanalizuje dotychczasowe leczenie. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.