Ciągłe zmęczenie, brak sił, gorączka, ucisk w gardle i biegunka a nerwica lub problemy z tarczycą

mam jeszcze takie pytanie jestem zmęczony ciągle brak siły apetyt raz jest a raz go nie ma bardzo szybkie bicie serca gorączka 37.5 ścisk w gardle w klatce piersiowej biegunka czy to jest tarczyca czy nerwica ostatnio piłem duzo melisy i było juz troche lepiej ale zaczołem o tym myśleć z znowu dochodziło do ataków scisk w gardle klatce b szybkie bicie serca problem z oddychaniem ale wystarczy ze tabletkePropranolol i przeszło jak ręką odjął spadła gorączka dobrze sie oddychało.prosze odp

Witaj ! Proszę pana jeśli leczy się pan lekami nie przepisanymi przez lekarza i zażywa pan zioła to nie można dobrze pana zdiagnozować, dlatego proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu i przedstawi mu tą sytuację . Oczywiście powinien pan opowiedzieć to co pan opisał. Pozdrawiam

Stan poważny, wymaga konsultacji z lekarzem pierwszego kontaktu, które pokieruje dalej. Ewentualnej nerwicy na podstawie opisu nie da się wykluczyć /potwierdzić