Ciągłe zmęczenie, depresja, wypadanie włosów i bóle w klatce piersiowej a wyniki TSH

Witam. Mam zrobione wyniki badań moje tsh mam na poziomie 0,8163 (norma 0,35-4,94) a anty tg 149,9 (norma 0,00-4,11) poprzednie tsh z sierpnia 1,27. z objawów to mam ciągłe zmęczenie depresja wypadanie włosów, bole w klatce piersiowej

Witam Panią,
doskwiera Pani zmęczenie, obniżony nastrój, a także ból w klatce piersiowej i wypadanie włosów. Powyższe objawy wiąże Pani z wynikami hormonów tarczycy. Warto w tym celu zasięgnąć bezpośredniej konsultacji z endokrynologiem, który wskaże czy Pani przypuszczenia są słuszne i jeśli zajdzie potrzeba podejmie odpowiednią interwencję aby zaradzić Pani objawom.
Może się jednak okazać, że dolegliwości których Pani doświadcza mają inne podłoże, np. psychologiczne. Dlatego zachęcam do dalszej obserwacji objawów, szczególnie jeśli Pani nastrój będzie nadal się obniżał należy skonsultować się z psychologiem lub psychiatrą i podjąć leczenie.

Pozdrawiam serdecznie,
Aleksandra Karmazyn

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza