Ciągłe zmęczenie, dreszcze, ból karku, niepokój, nerwica, problemy z pamięcią i koncentracją przy chorobie Raynauda a wyniki badań

Witam ! Moje objawy to ciągłe zmęczenie, sztywność i bóle karku, trzeszczenie przy skrętach głowy,okresy dreszczy, problemy z pamięcią i koncentracją, bóle głowy,problemy ze słuchem,niepokój,nerwica,problemy żołądkowe i dróg moczowych,ciągłe zimne nogi i ręce, choroba Reynolda Wyniki badan Elisa 2009r dodatni 1,85 /od 1,11/ - 2012r -29,103 /od 11/ oba w klasie IgM, WB pasek 41 w obu klasach.Lekarze twierdzą że Z jednego paska nie wynika borelioza pomimo że elisa jest dodatnia Co to może być?

Dzień dobry, niestety nie mogę odpowiedzieć na te pytania, nie mam wiedzy lekarskiej. Należy kierować je do lekarza prowadzącego. Jednakże niektóre z objawów mogą wynikać również z nerwicy. Mam wrażenie, że jest pani osobą reagującą bardzo emocjonalnie. Zachęcam do zasięgnięcia porady zarówno u lekarza rodzinnego, z prośbą o wyjaśnienie wyników badań, jak też u psychoterapeuty w celu podjęcia ewentualnej terapii, aby zmniejszyć stres. Pozdrawiam serdecznie