Ciągłe zmęczenie i i nadmierna senność

śpię po 8 godzin a mimo to w południe również muszę się położyć, ciągle jestem zmęczona i nie mam na nic ochoty , mam 19 lat.. . czy to objawy jakiejś choroby?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przewlekłe zmęczenie może mieć bardzo wiele przyczyn. Może być to bowiem wynik anemii, niedoczynności tarczycy, chorób układowych i wielu innych przyczyn. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.