Ciągłe zmęczenie, nerwowość i zaniki pamięci

witam!od dłuższego czasu jestem ciagle zmeczona,spiaca,nerwowa,mam ogromne zaniki pamieci i pogorszyl mi sie wzrok.ostatnio powrocily wymioty po jedzeniu.mam 2 dzieci i sama się nimi zajmuje,maz jest za granica.2lata temu przezylam bardzo smierc mojej mamy i to wszystko się skumulowalo,prosze o pomoc.

Dzień dobry,

Objawy które Pani opisuje mogą być wynikiem stresu, choroby lub niedożywienia.

Wskazana jest wizyta u lekarza i wykonanie badań w celach diagnostycznych - morfologia, stężenie żelaza, TSH, FT4, glukoza.

Do tego czasu proszę lepiej się odżywiać wprowadzić do diety kwasy omega -3 - olej lniany, orzechy włoskie, tran z witaminą D. Działają korzystnie na zdrowie oraz działają tonizująco na układ nerwowy i zmniejszają stres.

Witam Panią Serdecznie,

Z Pani opisu wnioskuję, że wymaga Pani rozmowy z psychologiem, .

Dodatkowo istotna byłaby dla Pani konsultacja neurologiczna, żeby lekarz rozwiał objawy neurologiczne.

Jeśli miałaby Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam Panią do kontaktu, na Skype - byłaby to dla Pani myślę wygodna forma kontaktu.

Życzę Pani zadbania o siebie,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl