Ciągłe zmęczenie, senność, brak koncentracji oraz brak apetytu

Witam, moje objawy to: ciągłe zmęczenie, senność, brak koncentracji i ochoty do jakiegokolwiek działania, brak apetetu. Jeszcze duszności, dziwne uczucie w głowie - lekkość, wszystko dookoła mnie jest mało realistyczne, "miękkie" ale jestem świadoma co się koło mnie dzieje. To uczucie mam od dwóch tygodni reszta już mi trochę dłużej dokucza. Nie mam ochoty na większą bliskość z moim partnerem niż przytulanie... Robiłam morfologię wszystko wyszło w porządku. Co to może być? Proszę o pomoc!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże psychogenne. Wskazana jest wizyta u specjalisty psychiatry.