Ciągłe zmęczenie, senność, szybkie męczenie się i zawroty głowy

Od 3 miesięcy mam następujące objawy: ciągłe zmęczenie, senność, niezależnie ile śpię cały czas chce mi się spać, szybkie męczenie się, zawroty głowy (jak po alkoholu), bóle mięśni, szybko cierpną mi kończyny, widzenie rozświetlone i tęczowe koła wokół światła. Miałem robiony TK i MR głowy, potencjały wzrokowe, badania mięśni, badania oka w kier. jaskry, dużo badań krwi, m.in. TSH, bolerioza, glukoza, morfologie. Nic nie wychodzi. Proszę o pomoc co to może być,jakie badania zrobić?Nie pije/pale.

Małgorzata Panek

W przypadku prawidłowych wyników badań obrazowych, powinien być Pan pod stałą opieką neurologą, gdyż zmiany w badaniach czasem są możliwe do zaobserwowania po kilku tygodniach czy miesiącach. Proszę udać się do neurologa, on zaproponuje odpowiednie postępowanie.
Pozdrawiam