Ciągłe zmęczenie, stany zapalne w okolicach ust, zawroty głowy

Mam 30 lat,od 2 miesięcy źle się czuję.Jestem zmęczona (nawet po 8-9 godz.śnie), brak koncentracji, miewam zawroty głowy.Częste st.zapalne w okolicach ust.Choruję na AZS ( od 2 lat w stanie remisji, bez leków.) Zaniepokoiła mnie ilość granulocytów w morfologii- 0,0 oraz MXD%- 0,0 MPV- 6,8 oraz HCT- 34,4. Pozostałe w normie ( WBC- 4.6;HGB- 12.1,RBC-4.07, PLT-317. Lim-29.2 /przy lim mam adnotacje, iż aparat nie różnicuje rozmazu i zalecany rozmaz ręczny/.OB- 10 i CRP-2.5. Proszę o odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby wykonać wspomniany rozmaz ręczny. Sugerowałbym konsultację z hematologiem.