Ciągłe zmęczenie u 25-latki

Witam. Od około roku jestem ciągle zmęczona.Od pół roku osiagnęło to apogeum.Ilość snu nie ma znaczenia- próbowałam balansować i spałam 8 godz. więcej lub mniej.Bez znaczenia.Czasami wstaję wypoczęta ale po 2-3 godzinach dopada mnie duża senność.Jestem osobą aktywną fizycznie,lubię sport ale to jeszcze bardziej pozbawia mnie energii.Kiedyś po treningu mogłam wszystko,dziś tylko sen.Miałam morfologię-żelazo,próby wątrobowe,ogólna morf. wszystko wzorcowo. Proszę o pomoc.Chcę normalnie funkcjonować

Dzień dobry,

Proszę oznaczyć sobie TSH, a jeśli będzie nieprawidłowe to fT3 i fT4. Może mieć Pani niedoczynność tarczycy. Warto również sprawdzić stężenie kortyzolu rano na czczo i stężenie glukozy we krwi. Najlepiej będzie, jeśli jednak uda się Pani do lekarza, który po rozmowie z Panią i zbadaniu Pani dokładnie ukierunkuje Panią na konkretne badania i ustali rozpoznanie.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz