Ciągłe zmęczenie, uczucie zimna, bóle mięśniowe i zaburzenia koncentracji

Witam. Ogólnie źle się czuję od bardzo, bardzo dawna (ponad dwa lata) Dokucza mi ciągłe zmęczenie, uczucie zimna, bóle mięśniowe, brak pamięci, koncentracji, drżenie rąk. Zrobiłem mnóstwo badań i wyników, byłem u wielu lekarzy.Korzystając z okazji, że byłem w innej sprawie u Dermatologa zapytałem o ten język. Pani Doktor zleciła zrobienie wymazu z języka, zrobiłem i wyszło na wyniku: Candida sp. : dodatni (+) Co to oznacza i czy to coś poważnego? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Candida to grzyby z grupy drożdży , jeden ( + ) oznacza pojedyncze drobnoustroje.
Można to leczyćj, proponuję terapię którą zastosuje Pani Doktor zlecającą badanie
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska