Ciągłe zmęczenie, złe samopoczucie i cierpienie a beztroskie życie

Witam.Morfologia,płuca,24 godz holter okey.A ja jestem ciągle zmęczona,mam bóle głowy,duszność,pocę się,mam lęk przed śmiercią,lęk brania kolejnego oddechu,zawroty głowy,pomimo braku sił sprzątam dom,myje podłogi 15 razy dziennie,przeszkadza mi mały śmieć leżący na podłodze,jestem nerwowa,mam mdłości.nie mam depresji,mam miłość i pieniądze,beztroskie życie.Jaka jest przyczyna mojego cierpienia?Mam 35 lat,59 kg.Nia mam powodów do denerwowania się.Mam wszystko w życiu.Jestem szczęśliwa i piękna.

Dzień dobry.

Pani opis zawiera w sobie wiele sprzeczności. Cierpi Pani, a pomimo tego uważa, że jest szczęśliwa. Jest Pani nerwowa, a prowadzi beztroskie życie.
Proponowałbym skorzystanie z pomocy psychologa, względnie psychiatry i prawdopodobnie poddanie się terapii, dzięki której będzie Pani mogła trzeźwo i adekwatnie ocenić swoje aktualne życie i przyjrzeć się powodom Pani cierpienia.

Pozdrawiam.