Ciągły ból brzucha a dobre wyniki badań

witam. od 4 lat towarzyszy mi ciagly bol brzucha. zaczyna sie od bolu po prawej stronie okolice wyrostka a nastepnie , kiedy dotykam brzuch pod pepkiem czuje twardosc, bol promieniuje do plecow. robilam kolonoskopie, gartroskop. badania krwi, kalu, usg, przeswietlenie jelit z kontrastem, ginekolog nie ma zastrzezen i wszystko jest w porzadku. bol mam od 4 lat:( lekaerze zalamuja rece. Prosze o pomoc . Angela

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, jeżeli dolegliwości trwają od 4 lat i przez ten czas utrzymuje się stałe ich nasilenie, to najprawdopodobniej nie są one objawem niebezpiecznym i przyczyną może być problem neurologiczny. Wykluczyć można jeszcze zaburzenia urologiczne.
Diagnostykę można jeszcze ew. poszerzyć o bardziej dokładne badania, takie jak tomografia komputerowa lub rezonans magnetyczny.