Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 3 5 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ciągły ból brzucha po posiłku i mdłości a niedoczynność tarczycy

Od ok. 3 tygodni czuję ciągły ból brzucha, który nasila się po posiłku. Od ok. tygodnia czuję jakby mdłości oraz pieczenie i ciepło w gardle i jamie ustnej. Nie jest to zgaga. Nie mam biegunki, zaparć czy wymiotów. Początek objawów zbiegł się w czasie ze stresującym okresem, Od tamtej pory czuję przygnębienie i mam zmienne nastroje. Choruję na niedoczynność tarczycy (euthyrox 75, TSH w normie). Jestem również pod stałą kontrolą reumatologa w związku z zespołem Raynadua i Sjorgena (bez leków).
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Wskazania do endoskopii

Endoskopia służy ocenie stanu narządów wewnętrznych. Jednak za pomocą endoskopu można nie tylko badać, ale również leczyć. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są wskazania do endoskopii.

Lek. Małgorzata Horbaczewska Stażysta/Rezydent, Kielce
82 poziom zaufania

Witam serdecznie.
Pani objawy mogą być związane z tzw. zespołem jelita drażliwego. Jest to przewlekły zespół chorobowym charakteryzujący się bólami brzucha lub zmianą rytmu wypróżnień. Choroba może mieć różne manifestacje (odbijania, ciągłe bóle brzucha, nudności), zazwyczaj nasila się w stresujących okresach. Proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednią diagnostykę.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety