Ciągły ból brzucha u 29-latki a możliwość wykonania badań

Mam 29 lat. Ciagle boli mnie brzuch, jak cos zjem, czy nie zjem to boli. Robiłam już gastroskopie i Usg brzucha, które nic nie wykazały, właściwie ze to taki stan przedwrzodowy. Jakie wyniki powinnam jeszcze zrobić żeby w końcu zdiagnozować dlaczego brzuch boli?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani konkretnie jakie badania miała Pani wykonane, oprócz gastroskopii oraz USG brzucha. Trudno zatem polecić inne badania. Sugeruję jednak pomyśleć o ogólnych badaniach laboratoryjnych oraz badaniu kału - ogólnym oraz w kierunku pasożytów.