Ciągły ból głowy

Witam!!! Od jakiegoś miesiąca, przeważnie od południa do nocy boli mnie głowa. Inne objawy to arytmia serca, nadciśnienie (140/90), sztywnienie karku, bóle mięśni, lekkie zawroty głowy, uczucie "waty w uszach", zaczerwieniona skóra, czasami jeszcze bolą mnie nerki. Dodam jeszcze, że bóle i pozostałe objawy ustąpiły gdy brałem antybiotyki na zapalenie oskrzeli (które wyleczyłem). Moja lekarka zapisała mi p*** i K***l Żel na bóle mięśni, ale to mi w ogóle nie pomaga. pozdrawiam i proszę o pomoc

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Opisane objawy mogą być ze sobą związane i wynikać z siebie nawzajem. Wskazana wizyta u specjalisty chorób wewnętrznych - internisty-ponieważ konieczne jest przeprowadzenie diagnostyki różnicowej dotyczącej całego ustroju. Po jej przeprowadzeniu- być może na wczesnym etapie, wskazane będą konsultacje innych specjalistów, celem dalszego różnicowania poprzez wykluczanie bądź potwierdzenie kolejnych przyczyn.
Pozdrawiam