Ciągły ból głowy a wynik TK kręgosłupa

witam ciagle mnie boli glowa a wynik tk kregoslupa nic niemowi wizyta dopiero w marcu prawoboczne wygiecie kregoslupaC zniesienie lordozy szyjnej niewielkie lewoboczne wygiecie kregoslupaTh poglebienie i obnizenie kifozy piersiowej wysokosc trzonow kregow oraz przestrzeni miedzykregowych na odcinkuTh6doTh11w czescach przednich z niewielkimi osteofitami krawedzie przednich i rzonow tych kregow
na poziomie C6-C7 wypuklina tylna centralno prawoboczna2,5 mm czesciowo ograniczajaca prawy otwor miedzykregowymodelujaca worek oponowy wewnatrzoponowy wymiar AP kanalu kregowego natym poziomie mierzony w lini posrodkowej 9,5 mm na poziomie Th11 Th12wypuklina tylna centralno prawoboczna 2mm nieznacznie modelujaca worek oponowy wewnatrz oponowy wymiarAp kanalu kregowego natym poziomie mierzonyn w lini posrodkowej12mm
dziekuje ze odpowiedzi ktore nadejdza

Lepiej byłoby wykonać NMR kanału kręgowego odcinka szyjnego i skonsultować to z dobrym neurochirurgiem