Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 0 9 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ciągły ból i skurcze żołądka i jelit, naprzemienne rozwolnienia i zatwardzenia, krwawienia

Mam 21 lat, studiuję.Nie radze sobie ze stresem. Mocno odbija się to na moim zdrowiu,wiem,że jest to na tle nerwowym,mam tak od dziecka.Objawy to:ciągły ból i skurcze żołądka i jelit,naprzemienne rozwolnienia i zatwardzenia, krwawienia z przewodu pokarmowego (ból okolicy odbytu - hemoroidy), problemy z zaśnięciem, nadpotliwość.... Objawy takie występuja u mnie jedynie przy okazji silnego i długotrwałego stresu, tak jak teraz podczas sesji egzaminacyjnej.
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Wskazania do gastroskopii

Gastroskopia to badanie, które służy ocenie stanu układu pokarmowego. Czy wiesz, jakie są wskazania do wykonania tego zabiegu? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Witam Pani dolegliwości wynikają z braku zdolności do prawidłowego czy konstruktywnego przeżywania stresu. Objawy stresu będą się nasilać. Mogą też pojawić się inne zaburzenia. Proszę nie czekać, aż stres wyniszczy Pani organizm. Myślę , że obecnie najlepszym rozwiązaniem będzie niezwłoczne podjęcie psychoterapii. Terapeuta pomoże Pani odzyskać równowagę wewnętrzną, wzmocnić poczucie własnej wartości i wypracować umiejętności radzenia sobie ze stresem Pozdrawiam serdecznie

Psycholog specjalizujący się w pracy z dziećmi z zaburzeniami wieku rozwojowego.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety