Ciągły ból kolana przy uszkodzeniu zastarzałego rogu przedniego łąkotki przyśrodkowej

Witam. Potrzebauje pomocy. Miala operację kolana. Stwierdzono uszkodzenie zastarzalego rogu przedniego lakotki przysrodkowej. Natomiast kolano caly czas bardzo boli. Rezonans ukazał ze lakotka boczna o zachowanej ciągłości z pasmowatym obszarem podwyższonego sygnału w obrębie rogu przedniego zmiany degeneracyjne. Nieznacznie zwiększona ilość płynu środkowo. Co to dla mnie oznacza? Bo kolano boli. Czasem czuje jak by ktos gorąca wode na niego lał. Pomocy

Aleksander Ropielewski

Nie wiem ile czasu mineło od operacji i czy zakończona zostałą już rehabilitacja. Więcej mógłbym powiedzieć po przeprowadzeniu badania i ocenie badań obrazowych. Możliwe, że konieczna jest kolejna artroskopia.