Ciągły ból po prawej stronie pleców

witam, ma m ciagly bol w prawym pozebrzu promiejujacy do plecow mialem robiny 4 razy scan wykazal maly kamyk 2mm w woreczku pierwszy 3 nastepne nic krew ok watroba otluszczona bol jak pojawij sie nagle tak nie mija ani na chwile jaka jest przyczyna czy tocos powaznego trzustka chory woreczek czy moze kregoslup.jak pozbyc sie bolu za odpowiedz dziekuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie wątroby czy pęcherzyka. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazane jest kontynuowanie diagnostyki. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.