Ból miednicy promieniujący do kolan

Od maja do chwili obecnej mam ciągły ból miednicy, dokładniej ból w okolicy miednicy, obu pachwin. Ból miednicy promieniuje aż pod kolana. Ponadto występuje u mnie ból ramion łopatek, barków. Brałam różne leki przeciwbólowe i przeciwzapalne, zastrzyki. Podczas ich brania ból miednicy lekko ustępował, gdy leki się skończyły ból powracał. Zrobiłam prześwietlenie kręgosłupa, nie ma tam wyraźnej jego choroby. Ból miednicy pojawia sie podczas chodzenia, nie mogę kucnąć,założyć skarpetek, spodni, nie mogę klęknąć, wejść do wanny, wejść na schody, Co to może być? Z czego może wynikać taki nawracający ból miednicy, który już tak długo nie daje mi spokoju? I co mogę na niego zastosować? Jakie leczenie podjąć? Czy może są na to jakieś leki czy istnieje możliwość, że konieczne będzie leczenie operacyjne? Z góry dziekuję za każdą odpowiedź i pozdrawiam.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, takie objawy mogą być wynikiem chorób reumatycznych np fibromialgii. Proszę się udać do lekarza reumatologa w celu porady. Pozdrawiam