Ciągły kaszel u 6-letniej córki

Witam. Zwracam się do lekarzy pediatrów, otóż moja 6 letnia córka ciągle kaszle nawet gdy nie jest chora. Dla mnie to już kaszel przewlekły który utrzymuje się nie od tygodni lecz lat. Żaden lekarz nic z tym nie robi wysłał ja na testy alergiczne że jak je pani wykonywała to do butelek dodawała wody bo nie miała z czego zrobić kropli tragedia. Córka jest po usunięciu migdała w wieku 4 lat do tego czasu był kaszel z wymiotami prawie codziennie, po zabiegu do dzisiaj jest tylko kaszel męczący.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pulmonologa dziecięcego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.