Ciągły kaszel u synka

Witam Prosze o informacje jak można jeszcze zmniejszyć objawy kaszlu krtaniowego Mój synek już od prawie dwóch tygodni ciagle kaszle nawet teraz pojechaliśmt=y nad morze, ale kaszel nadal jest, przyjmuje clmastinum i levopront. Padiatra do którego chodzimy twierdzi,ze jest to wynik kataru, który spływa mu tyniascianka gardła, ale kataru wcale nie widać, pociaga nosem, ale to juz hyba z przyzwyczajenia

Milena Lubowicz

Proszę dbać żeby pomieszczenia w których przebywa dziecko były przewietrzone, żeby powietrze nie było suche. Pobyt nad morzem powinien pomóc. Proszę również dbać o śluzówkę nosa. Można robić dziecku inhalacje z soli fizjologicznej lub używać aerozoli z solą fizjologiczną do oczyszczania nosa. Jeżeli kaszel będzie się nadal utrzymywał trzeba będzie rozważyć czy nie ma innej przyczyny, np. alergii.
Pozdrawiam