Ciągły katar od 20 lat

Witam. Od ok 20lat mam katar. Zaczelo sie to od przeziebienia. Mialem na poczatku naswietlane zatoki, po 4 latach korekte przegrody nosa-pomoglo na 3 miesiace, testy alergiczne - ujemne. Przez wiele lat wlasciewie leki wlasciwie nie pomagaja, troche buderhin ( 10 lat stosowalem). W 2012 znowu przegroda operowana, choc wstepnie mialy byc "robione" zatoki( o zmianie decyzji dowiedzialemsie na stole operacyjnym)Pomoglo naczas brania lekow po operacji. Prosze o jaks rade,

Witam. Proponuję konsultację u laryngologa z wyspecjalizowanej kliniki laryngologicznej, najlepiej przy szpitalu uniwersyteckim