Ciągły lęk o zdrowie od momentu wykrycia raka tarczycy

Witam od kiedy wykryto u mnie raka tarczycy rok temu operacja była wystarczajacym leczeniem,bardzo martwie sie o swoje zdrowie i ciagle wydaje mi sie ze cos mi dolega,najpierw bolała głowa z tyłu i szyja byłam u lekarza który stwierdził czerwone gardło,zlecił badania krwi i usg szyi które wyszły dobrze,ale i tak nie było to dlaze mnie wystarczajace bo ciagle wydawało mi sie ze cos mi jest wieczorem dostałam napadu leku,mam cały czas pieczenie w gardle pod zuchwa i ust co to moze byc prosze porad

Witam. W Pani sytuacji lęki, które Pani opisuje specjalnie mnie nie dziwią. Ma Pani za sobą bardzo trudną sytuację, która obniża nasze poczucie bezpieczeństwa. Prawdopodobnie uruchomiła ona reakcję nerwicową. Stąd właśnie objawy, które Pani opisuje. Proponuje Pani konsultację u doświadczonego psychologa - psychoterapeuty. Myślę, że po przeprowadzeniu rzetelnego wywiadu zaproponuje Pani właściwe leczenie. Małgorzata Danielewicz