Ciągły lęk przed chorobą i szaleństwem

Witam. Moje schorzenie to ciągły lęk i niepokój że coś się stanie, lęk przed chorobą, lęk przed szaleństwem, dziwne uczucie w głowie,szybkie tętno, niepokój w brzuchu, jakby fruwały tam motyle, boje się że coś mi jest, usg jamy brzusznej nic nie wykazało. Co to może być? psychiatra stwierdził zaburzenie lękowe ale z takimi objawami? Boję się, że to coś innego :(

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza